pondělí 7. listopadu 2016

ODPOLEDNÍ LYŽAŘSKÝ KURZ SE ŠKOLNÍ DRUŽINOU

Vážení rodiče,
i v letošním školním roce mají Vaše děti možnost zúčastnit se odpoledního lyžařského kurzu, který ve spolupráci se školní družinou organizuje firma JAPA sport.cz.
Lyžování bude probíhat v týdnu od 30.1. - 3.2.2017.

Každý den budou žáci odjíždět od školy ve 13 hodin do Ski areálu Malenovice, tam budou pod dohledem zkušených, vyškolených instruktorů lyžovat 2 hodiny a cca kolem 16,30 hodin se vrátí ke škole, kde si je vyzvednete. Kurz je ideální jak pro úplné začátečníky, tak i pro pokročilé lyžaře, kteří si vylepší svůj styl :-).V letošním školním roce je novinkou ELEKTRONICKÁ PŘIHLÁŠKA, takže sami přihlaste své děti nejpozději do 20.11.2016 na www.japasport.cz. ( kapacita je omezena počtem míst v autobuse).
Zúčastnit se mohou i žáci naší školy, kteří nechodí do školní družiny.

Plakátek k akci zde :

Podívejte se na krásné fotky  a video z minulých lyžařských kurzů :

Žádné komentáře: