středa 28. září 2016

Okrskové kolo v přespolním běhu - 2. stupeň ZŠ


Okrskové kolo závodů v přespolním běhu žáků 2. stupně základních škol proběhlo v pondělí 26. září 2016 ve sportovním areálu TJ Slezan Frýdek – Místek. V konkurenci sedmi základních škol Frýdku-Místku reprezentovala Lískovec čtyři družstva mladších a starších dívek i chlapců. Více než 150 žáků a žákyň změřilo svou vytrvalost v bězích na 1 500 až 2000 m. Naši zástupci srdnatě bojovali na všech tratích a dokázali se prosadit na stupně vítězů jak v soutěži jednotlivců, tak i v týmových soutěžích. Na nejvyšší stupínek vystoupila Anička Cagašová ze sedmé třídy a položila tak základ úspěchu družstva mladších žaček, které se ve složení Cagašová, Bednářová, Mužná, Juřičná, Krasulová a Kunzová, umístilo na třetím místě. Starší dívky vybojovaly ve své kategorii čtvrté místo, mladší i starší chlapci byli ve svých kategoriích shodně šestí. Všem závodníkům děkujeme za bojovnost a reprezentaci školy.

Žádné komentáře: