úterý 28. června 2016

Výlet do Štramberka

Prvňáci a druháci si užili svůj školní výlet až v samotném závěru školního roku. Vypravili jsme se do Štramberka a navštívili jsme místa, kam se obvykle nechodívá. Výstavou aqua terra nás s poutavým povídáním provedl její majitel, mohli jsme si zvířata osahat, dokonce jsme byli svědky krmení hadů. V pekárně Štramberských uší nás nejprve seznámili s tradiční pověstí, pak jsme si sami výrobu vyzkoušeli, ochutnali a nakoupili. Následoval výstup na vrch Kotouč k jeskyni Šipka, kde jsme se dozvěděli o historii jeskyně. Přivítal se s námi pračlověk Bertík. Nejprve se zdálo, že nás obere o všechny moderní vymoženosti, hodily by se mu třeba boty, ale nakonec se s námi podělil o sladkosti.
Příjemné počasí, pohodová atmosféra a možnost nakoupit si dárečky jen přispěly k příjemnému prožitku všech zúčastněných.

Fotografie1 Fotografie2

Žádné komentáře: