čtvrtek 4. února 2016

Výchova ke zdravému životnímu stylu

V únoru u nás proběhnou workshopy společnosti Anabell věnované poruchám příjmu potravy. Akce je součástí projektu Vím, proč jím? / Vím, proč jím!, který společnost Anabell realizuje se záměrem přispět ke zvýšení informovanosti o poruchách příjmu potravy mezi žáky a studenty základních a středních škol ve třech krajích České republiky. Snaží se rovněž o destigmatizace tohoto vážného psychiatrického onemocnění. Workshopy mají žákům a žákyním druhého stupně naší školy přinést poutavé, interaktivní a podnětné informace k tématu mentální anorexie a mentální bulimie. Cílem je, aby byli žáci a žákyně v případě potřeby schopni poskytnout pomoc někomu, kdo by odbornou psychiatrickou či jinak odbornou péči v souvislosti s poruchami příjmu potravy. Akce je hrazena z "Norských fondů", takže je pro děti zdarma.

Žádné komentáře: