neděle 11. října 2015

Soutěž o nejlépe letící vlaštovku ve ŠD

V pátek, 2. října, si Bárt Gurecký a Honza Nohel připravili pro své spolužáky z 2. oddělení ŠD  soutěž v hodu papírovou vlaštovkou. Jako správní organizátoři pomáhali s výrobou vlaštovek, vysvětlovali pravidla soutěže, odstartovali závod, svědomitě posuzovali všechny "lety", aby nakonec vyhlásili tři majitele vlaštovek, které dolétly nejdále. Kryštof Řeha, Lucka Janošcová a Tomáš Fojtík dostali fidorkové medaile za 1. 2. a 3. místo, krásné diplomy a balíčky se sladkou odměnou.
Kluci si tuto akci sami vymysleli a připravili a patří jim poděkování, že to zvládli na velkou 1 a moc děkujeme mamince Nohlové za výbornou perníkovou buchtu, kterou pro nás upekla, a na které jsme si všichni moc pochutnali. Foto
Napsala Miroslava Raníková

Žádné komentáře: