pátek 29. května 2015

Výlet za rozhledy a pravěkem - 6. třída

Fotogalerie a postřehy žáků
První jsme vyšlapali na Bílou Horu a vylezli na její rozhlednu . Poté  na Trúbu která byla zavřená a do jeskyně Šipka kde jsme lezli. Byli jsme ještě v zoo které se všem líbilo a v krásné botanické zahradě.  Adam Welser

Dne 28. května se 6. třída vydala na školní výlet do Štramberku. Po příjezdu do Kopřivnic jsme šli na Bílou horu. Cestou nahoru jsme potkali Vaňův Kámen, na který jsme někteří i vyšplhali. Poté jsme chtěli navštívit i Štramberskou Trúbu, ale bohužel byla zavřená, tak jsme šli na náměstí, kde byla i Mini ZOO. Zde jsme měli možnost chytnout si živého hada, nebo třeba vidět jak varan požírá malou myšku. Po malém obědě jsme se všichni těšili na jeskyni Šipku. Dozvěděli jsme se mnoho informací, například to, že v Šipce žili neandrtálci, anebo třeba že poskytovala člověku útočiště již před více než 32 000 lety. Po velmi naučné jeskyni jsme šli zkouknout Botanickou zahradu, kde jsme si zahráli i nějaké hry, a tímto náš výlet končí.  Hana Kopelová

 Navštívili jsme rozhlednu Bílá hora, která měla 136 schodů. Poté jsme byli u hradu Štramberská Trúba, který byl bohužel zavřený. Ale užili jsme si Mini Zoo Aqua Terra, kde jsme si mohli šáhnout na hada nebo na pavouka někteří se dokonce mohli podívat i na krmení. Nejlepší, ale byla jeskyně Šipka. Líbila se mi, ale také moc botanická zahrada. Myslím, že jsme si všichni výlet moc užili… Barbora Kozlová

Žádné komentáře: