pátek 12. září 2014

Satinské vodopády - 5.třída

Ve středu 10.9.2014 se naše třída vydala na motivační výlet k Satinským vodopádům, najít vzkaz od mimozemšťana. Vlakem jsme dojeli do Nové Dědiny, kde jsme v láhvi našli pokyny pro cestu. A tak jsme šli nejdříve po cestě, potom lesem a konec byl hororový výlez a moc velká výška. U vodopádů jsme v jeskyni našli mimozemšťana a novou třídní hru. Ve vodě byly diamanty. Kdo chtěl, tak si sundal boty a šel je vylovit. Voda byla ledová. Dále jsme pokračovali k hospodě U Veličků, tam jsme se nasvačili a potom jsme spěchali na autobus do Malenovic. Foto zde:
 Jak se dětem výlet líbil?

"Strašně se mi tam líbilo."
"Bylo to super !"
"Rád bych to zopakoval."
"Byl to krásný výlet."
"Moc se mi to líbilo, chtěla bych tam jet znova."
"Byl to nádherný výlet."
"Výlet byl skvělý - asi nejlepší ze všech! "

       žáci 5.třídy

Žádné komentáře: