pondělí 6. ledna 2014

„Věnuj mobil a vyhraj výlet pro svou třídu“

V prosinci startuje čtvrtý ročník populární soutěže pro školy: „Věnuj mobil a vyhraj výlet pro svou třídu“, kterou pořádá projekt Recyklohraní ve spolupráci se společností ASEKOL.

Soutěž probíhá do konce ledna 2014.
Staré mobilní telefony můžete na naší škole odevzdat ve sborovně, kde pro ně bude vyhrazeno místo. Nezapomeňte vymazat paměť mobilního telefonu, vyjmout sim kartu a paměťovou kartu. Baterii v mobilním telefonu prosím ponechejte.

Cílem soutěže je podpora sběru, opětovného využití a recyklace mobilních telefonů ve spojení se vzděláváním nejmladší generace. Během uplynulých ročníků bylo odevzdáno téměř 87 tisíc vysloužilých mobilních telefonů na podporu projektu Věnuj mobil.

Přístroje v dobrém stavu byly repasovány a předány jako dar např. do dětského domova v České Lípě, ty zbylé pak prošly recyklací.

Odměnou pro nejaktivnější školy jsou následující atraktivní ceny:
1. místo – zážitkový víkendový pobyt pro jednu třídu dle vlastního výběru
2. místo – jednodenní zážitkový výlet pro jednu třídu dle vlastního výběru

Žádné komentáře: