pátek 20. prosince 2013

Přáníčko dětí

Začátek školního roku se překulil a přes počáteční pláč jsme se dostali k Mikuláši a vánocům. Od  počátku školního roku jsme v naší školičce shlédli několik divadelních představení a navštívili jsme Divadlo loutek v Ostravě, kde děti shlédly pohádku O kocourku Modroočkovi. Po té následovala dlouhá doba velké absence dětí z důvodů planých neštovic. Přesto jsme s dětmi nacvičili krátké pásmo k Mikuláši a vystoupili s ním ve škole. Po delší době s dětmi zase foukáme na flétničku a s velkou chutí. Zapojili jsme se do projektu Recyklohraní, kde se děti seznamují s dalším možným využitím staré vyřazené elektroniky a odpadu.
Fotky si můžete prohlédnout zde.
Přejeme Všem rodičům a přátelům školy krásné a spokojené vánoce a mnoho úspěchů v roce 2014.
Děti MŠ


Žádné komentáře: