pondělí 7. října 2013

Podzimní dílny ve ŠD

V posledním zářijovém dni proběhla letošní podzimní tvořivá dílna. Z obyčejných polínek vznikala pod rukama šikovných dětí originální dílka – skřítci Podzimníčci, lesní strašidýlka, víly Lesnička i Jeřabinka, divoženky, bludičky a jiná havěť. S konečnou podobou dřevěných panáčků a panenek zdatně pomáhali mladší i starší sourozenci, šikovné maminky, nápadité babičky i trpěliví a zruční tatínkové. Kdo chtěl, mohl si ještě navléknout jeřabinové korálky nebo náramky, ozdobit si kukuřičného panáčka, zkusit si vyrobit dekoraci z listí, kaštanů, žaludů a jiných přírodnin, nebo si jen tak pro potěšení uvázat podzimní kytici ze sušených květin. Věříme, že všechny výrobky jsou pro radost, výzdobu i potěšení a třeba i inspirací jak z obyčejných přírodnin, kterých je teď spousta, vytvořit za nevlídných podzimních odpolední neobyčejná, kreativní díla. Fotky si můžete prohlédnout zde.

Napsala Miroslava Raníková

Žádné komentáře: