středa 1. května 2013

Roste nám nový Dominik Hašek?

Ve kvalitního hokejového brankáře roste žák lískovecké školy Gabriel Hubáček z 6. třídy. Své kvality ukázal v několika turnajích, naposledy na Slovensku v Trnavě. 

Podívejte se na fotky.

Mladí hokejisté HC Frýdek-Místek ročníku 2000, se na závěr hokejové sezony 2012–2013 zúčastnili 10. ročníku mezinárodního hokejového turnaje GRISCHUN CUP ve dnech 3. 4.–5. 4. 2013  v Trnavě za účasti těchto týmu – slovenský  HK Michalovce, maďarský UTE Hockey, švedský  Saters IF 00 Gustavs, rakouský OEHV Selektion, český  Altrichter Bauer Selection,  ruský Timerhan 2000 Kazan, slovenský HK Gladiators Trnava a náš tým HC Frýdek-Místek.

Hokejisté HC Frýdek-Místek ročníku 2000 vybojovali stříbrné medaile.

Závěrem je možno uvést, že v sezoně 2012-2013 si náš tým nevedl vůbec špatně, kdy v polském Jastrzebie a na  domácím silvestrovském turnaji získal zlaté medaile, které ještě obohatil  stříbrnými medailemi z Trnavy. 

Napsal vedoucí týmu Jaromír Konečný.

Žádné komentáře: