neděle 19. května 2013

1. ročník turnaje v sálové kopané ve smíšených družstvech

V pátek 17. května jsme sportem navázali na projektový den „Den Země“. Kluci z 9. až 6. třídy si měli vytvořit družstva, ve kterém bude po jednom zastoupený každý ročník (například žák deváté, osmé a sedmé třídy nebo žák z deváté, sedmé a šesté třídy, …). Do turnaje se přihlásilo celkem šest družstev – 23 kluků z různých ročníků.

Do finále se dostalo družstvo Filipa Hrtoně a Jakuba Lehnerta. Po vyrovnaném boji rozhodl zlatým gólem v prodloužení Filip Hrtoň. Na třetím místě se umístilo družstvo Ondřeje Ulbricha, které porazilo družstvo Matěje Slívy. Nejlepším střelcem se stal se sedmi góly Filip Hrtoň.

Vítězové si převzali diplomy, něco sladkého a putovní pohár.

Turnaj se nesl v duchu fair play, nechyběla bojovnost a radost z výhry. Na předzápasových fotkách
můžete vidět přípravu na turnaj s cenami. Zápal do hry byl příčinou, že jsme neudělali fotky během hry.

U dalšího ročníku nashledanou …

Mgr. Jaroš

Žádné komentáře: