neděle 10. března 2013

Vybudujeme skalku

V rámci výzvy projektu IKEA ČR ve spolupráci se Sdružením TEREZA jsme my, žáci devátého ročníku, zpracovali projekt ,,Vybudujeme skalku.“ Navrhli jsme využít nevzhledný svah pro vybudování skalky. Ve spolupráci s pracovníky školy přeměníme svah na skalku osázenou okrasnými keři, doplníme kameny, vysadíme cibuloviny, skalničky, doplníme jmenovky. Projekt a vlastní návrh jsme zpracovali, uvedli předběžnou sumu peněz, kterou budeme potřebovat a odeslali jej Sdružení TEREZA. Probíhalo hlasování, my jsme se s pomocí vlastníků IKEA zákaznické karty umístili na 19. místě, a tak může být náš projekt zrealizován. Doufejme, že se vše vydaří a my zlepšíme vzhled naší školní zahrady, kterou všichni žáci využívají k pobytu v přírodě.
Za žáky 9. třídy, Lucie Adamusová

Žádné komentáře: