čtvrtek 14. března 2013

Soutěžili jsme na gymnáziu.

Čtvrteční odpoledne bylo na frýdeckém gymnáziu ve fyzikální učebně vyhrazeno debrujárským pokusům s vodou. Probíhal zde projekt „ESDY – Water for thought“. Finálového odpoledne se zúčastnili nejúspěšnější vodní experimentátoři z různých škol.

O vítězi rozhodla odborná porota. Naši zástupci Beáta Šodková, Sabina Sikorová a Marek Petroš obsadili dokonce i místa na stupních nejvyšších. Ocenění a pochvalu zaslouží všichni zúčastnění žáci z naší školy. Všechny předvedené pokusy byly moc zajímavé a sklidily zasloužený potlesk a nejcennější pro všechny zúčastněné bylo poznání, že pokus se nemusí vždy podařit, ale důležité je dokázat vydržet a překonat nezdary a úspěch se určitě dostaví. 


Prohlédněte si fotky.

Radost z uvažování a z chápání je nejkrásnějším darem přírody.
Albert EinsteinŽádné komentáře: