středa 27. června 2012

Sdělení rodičům k novému školnímu roku 2012-2013

Vážení rodiče, ještě neskončil školní rok 2011–2012, ale přesto Vás chci seznámit s některými novinkami, které nás čekají ve školním roce 2012–2013.

Věřím, že všichni uvítáte možnost placení stravného bezhotovostním převodem. O této možnosti jste již byli informováni a informace je rovněž uložena v příloze statické stránky školního webu Stravování ve škole. Druhou novinou bude zavedení elektronických žákovských knížek od 1. září 2012, které s sebou přinese následující změnu. O známkách se dovíte po přihlášení do systému iŠkoly. Podrobně budete informování následně e-mailem a na třídní schůzce, která proběhne tentokrát v první polovině září 2012. Klasické žákovské knížky budou ponechány pouze v rozsahu sdělení školy rodičům a naopak (omluvenky).

 Mgr Jan Petr, ředitel

Žádné komentáře: