pondělí 4. června 2012

Poslední zpráva ze školy v přírodě

Žáci první a druhé třídy mají za sebou náročný týden prožitý v rekreačním středisku Bučina na Dolní Bečvě. Počasí se vydařilo, velká část programu tedy mohla probíhat venku.

Prohlédli jsme si blízké městečko Rožnov pod Radhoštěm, které nabízí mnoho lákavých turistických cílů. Vyšlápli jsme si na nedaleké Pustevny a Radhošť. Poznávali jsme ale také nejbližší okolí chaty, stavěli z přírodních materiálů domečky, hledali poklad a trénovali pohyb v terénu. Největší potěšení však dětem zřejmě přineslo hřiště plné písku. Dalo se zde bezpečně dovádět i aktivně odpočívat.

Personál hotelu se nám postaral o příjemné ubytování a vynikající stravu. Velké poděkování však patří také naší dlouholeté spolupracovnici, zdravotní sestře, paní Janě Verlíkové. Dnem i nocí je připravena pofoukat bolístky, pohladit po čele i vyléčit drobná poranění. Větší zdravotní problémy nás naštěstí nepotkaly.

Odkaz na fotky naleznete zde a také zde.

Žádné komentáře: