čtvrtek 9. června 2011

Výlet za jasoněm mezi kapkami deště ...

Cílem školního výletu šesťáků a ekologického kroužku bylo především pozorování jasoně červenookého v jeho přírozeném prostředí vápencových lomů ve Štramberku.

Další text ...

Nakonec počasí neumožnilo toto pozorování, ale naši dobrou náladu nemohlo zkazit ani mokro v botech, za krkem - prostě všude. Společně jsme prozkoumali jeskyni Šipku, kde jsme si vyslechli zajímavé povídáni o jejím původu a dokonce jsme viděli jasoně, ale jen na obrázku - prostě pršelo a pršelo. Další naše kroky směřovaly na štramberskou Trúbu a snad největší zájem vzbudilo akvárium - terárium se skvělým průvodcem a nejodvážnější měli i hada okolo krku. Všichni účastníci zaslouží ocenění za vzorné chování a především dobrou náladu (viz fotogalerie).

Žádné komentáře: