pátek 20. května 2011

Matematická olympiáda

V podzimních měsících proběhla na všech školách školní kola matematické olympiády, z nichž do okresního kola z naší ZŠ postoupili z páté třídy Vojtěch Krusberský, Petr Lisník a Martin-Alex Nalepa, ze 7. třídy Soňa Lisníková, Johana Supíková, Nina Hrnčiříková a Šárka Michenková, z osmé třídy potom Helena Kopelová a Taťána Koloničná. V této náročné soutěži dosáhli naši zástupci velmi výrazných úspěchů ve všech obsazených kategoriích.

Výsledky našich žáků v okresním kole Matematické olympiády 2010-2011:

Další text ...

5. třída

Okresního kola se zúčastnilo 97 soutěžících.
5. místo - Martin-Alex Nalepa
12. místo - Petr Lisník
23. místo - Vojtěch Krusberský

7. třída
Okresního kola se zúčastnilo 50 soutěžících.
7. místo - Soňa Lisníková
10. místo - Johana Supíková

8. třída
Okresního kola se zúčastnilo 56 soutěžících.
3. místo - Helena Kopelová
13. místo - Koloničná Taťána

Žádné komentáře: