pondělí 6. prosince 2010

Mateřská školka - Lískovec

Školní rok se pomalu rozběhl a naše dětičky si konečně zvykají na prostředí a režim dne.Proběhlo již několi úspěšných akcí, Divadlo loutek, divadélko v mateřince a prosinec je tady.Děti si nacvičily krátký program k Mikuláši, který proběhl v ZŠ a s velkým ohlasem nejen u dětí, ale i rodičů.

Prosinec bude v MŠ hektický a nejrůznějších akcí bude tolik, že je musíme pro přehlednost zveřejnit.

Další text ...

7.12. - v 9.00 maňáskové divadlo -Pásmo tří pohádek společně se ZŠ
14.12. - v 9.00 divadlo Taraba - Příjdu včas
16.12.- Beseda se strážníky městské policie
17.12. - Divadlo 1,2 - Sněhuláci
20.12. - posezení u vánočního stromku

Abychom neseděli jen u stromečku, samozřejmě, že s dětmi budeme péct i vánoční cukroví, na kterém si pochutnáme. Slavnostně tak ukončíme tento rok 23.12 ,kdy začnou zimní prázdniny a budeme se na sebe těšit po Novém roce 3.1.2011.

Za školku i za děti přejeme Všem hodně zdraví, úspěchů a štěstí v roce 2011.

Žádné komentáře: