pátek 4. června 2010

Třídní výlet 9. třídy

Jedná z posledních společných akcí - i tak by se dal nazvat výlet devítky do Moravského krasu.
Přestože nám propršelo a večer byla docela zima, žáci byli s výletem spokojení. I lidé, kteří s námi cestovali, nás označovali jako veselou třídu. A co jsme vše na výletě podnikli? Čtěte dál.

Další text ...
Už čtyř hodinová cesta vlakem navodila veselou náladu, ani 3 km procházky k Macoše nezkazilo žákům náladu, prohlídka Punkevní jeskyně s lodičkami se taky líbila, krátká cesta lanovkou nás pobavila svou délkou, dalších 6 km jsme šli v dešti se ubytovat, večeře (klasika - špagety), různé hry a od osmi hodin do půlnoci si mohli žáci zatančit, a pak večerka (kecalo se i po půlnoci). Druhý den jsme se opět v dešti přesunuli do Brna, podívat se na Špilberk a jeho kasematy, pak něco zobnout do KFC nebo "Mekáče" a vlakem domů.

Žádné komentáře: