úterý 30. března 2010

Ekokonferece "Zeleň a prostředí školy"

V ZŠ a MŠ Lískovec jsme pořádali přírodovědnou konferenci o zeleni. Každý člověk ví, že bez zelených rostlin bychom nedokázali žít. A proč tomu tak vlastně je? Nad tématem důležitosti a nezbytnosti zeleně jsme se zamysleli a 25. března 2010 uspořádali přírodovědnou konferenci s názvem Zeleň a prostředí školy. Akce proběhla v rámci mezinárodního projektu Ekoškola.

Další text ...

A jak taková konference vypadá? Podívejte se na fotky.

Není pochyb, že měla konference velký úspěch. Žáci dostali možnost dozvědět se něco zajímavého, pobavit se i přispět vlastním vystoupením. A protože jsme ve škole již v minulých letech pořádali konference na téma Voda, Energie a Odpady, věříme, že budeme v tomto směru pokračovat dál.

Článek napsala Dominika Koflerová, žákyně 9. třídy a upravil jej Mgr. Petr Jaroš.

Žádné komentáře: