pondělí 7. prosince 2009

Podzimní turnaj ve stolním fotbálku

Nadšení hráči se konečně dočkali dalšího turnaje ve stolním fotbálku.

Další text ...

Říká se - do třetice všeho dobrého. Toto pořekadlo platilo i pro očekávaný turnaj, který musel být dvakrát odložen z důvodů chřipkových prázdnin. Jasným favoritem byla dvojice už známých „Snipers“ ve složení Vojta Procházka a Ondřej Pětroš. Tato dvojice procházela turnajem jako nůž máslem. O vítězi nebylo pochyb. Přesto se „mašina“ na góly málem zadrhla v nejdůležitějším zápase, kdy ve finále prohrávali už 5 : 4 (hrálo se na sedm vítězných branek). Nervy drásající okamžiky vyústily v úplném závěru – skóre 6 : 6, kdo dá gól, vyhraje. Zkušenost i štěstí stálo na straně Vojty s Ondrou. A kdo byl jejím vyrovnaným soupeřem? Nová, soupeře ničící dvojice - Gabriel Hubáček a Jan Cielecký.

Ostatní dvojice byly velmi vyrovnané, což dokazuje i několik výsledků v podobě skóre 5 : 4. Vyrovnanost družstev může být lákadlem pro dvojice, které by se chtěly předvést nebo které se nemohly ukázat na turnaji z důvodů nemoci. V plánu je pololetní turnaj, jehož motto zní: „Odnes si s vysvědčením i diplom z fotbálku“.

Napsal organizátor turnaje Petr Jaroš.

PS: Fotky hráčů si můžete prohlédnout zde.

Žádné komentáře: