úterý 17. listopadu 2009

Matematicko - jazykové soustředění 8. třídy

Ve dnech 9.11. - 11. 11. 2009 se na turistické základněJuventus v obci Řeka konalo matematicko-jazykové soustředění 8. třídy. Myslím, že budu mluvit za celou 8. třídu jestliže řeknu, že soustředění se nám moc líbilo.

Další text ...

Učili jsme se pokaždé dva bloky matematiky a českého jazyka, prostřednictvím her. Mě osobně se nejvíc líbil večerní program. Mezi večerní program patřila diskotéka. Další večery jsme hráli zábavné hry jako například „živý most“ a různé hádání pohádkových bytostí. Jídlo ze zdejší kuchyně bylo velice dobré. Skoro pořád jsme byli v budově hotelu, protože nám počasí nepřálo, ale myslím, že to nikomu nevadilo, protože jsme skoro pořád byli zaneprázdněni dobrým programem od našich paní učitelek.

Napsala Lucie Adamcová.

Fotky z akce si můžete prohlédnout ve fotogalerii.

Žádné komentáře: