úterý 12. května 2009

GLOBEGAMES

12. ročník GLOBEGAMES ve Stříbře

„Obhájíme nebo neobhájíme svou pověst o ekoškole ?!“ S touto obavou jsme odjížděli na 12. ročník ekologické soutěže Globegames, která se tentokrát konala na druhé straně České republiky v historickém hornickém městě Stříbře.

Další text ...


Co to je Globegames?

Každý rok čeká studenty i učitelé z celé republiky čtyři dny zajímavého programu plného zkoumání a pozorování přírody, prezentování výsledků ročních projektů, ale i zábavy. Obrovská maketa zeměkoule, která je symbolem programu GLOBE, se tentokrát valila po Stříbře.

Lískovecké družstvo ve složení Tomáš Melichar, Matěj Kaloč, Tereza Nožíčková a Dominika Koflerová si připravilo prezentaci na téma „Co nám teče za humny“, kdy už od září zkoumali, měřili a vyhodnocovali kvalitu vody v okolí své školy. Všichni čtyři se přičinili svým přístupem o kvalitní zvládnutí všech úkolů (ať už šlo o terénní úkoly nebo o prezentaci celoročního projektu).

Tímto článkem chce škola účastníkům poděkovat za vzornou reprezentaci školy.

Za školu napsal a publikoval Mgr. Jaroš Petr

PS: Nadšení, radost i únavu vyčtete z fotek, na které se určitě podívejte.

Žádné komentáře: