středa 22. dubna 2009

Víkend s aerobikem

Ve dnech 18.–19. dubna absolvovaly lískovecké nadšenkyně aerobiku víkendovou akci, která se uskutečnila v Domově dětí a mládeže ASTRA ve Frenštátě pod Radhoštěm. Již tradičně měly dívky možnost zúčastnit se soustředění, kde se naučily nové kroky, sestavy a potrápily svá těla posilováním a zdravotním cvičením s overbally. Kromě sportu měly dívky možnost, pod vedením paní učitelky Kusákové, si vyrobit krásné výrobky z keramiky. Večerní program byl také vskutku ženský – pečení buchty a palačinek. Tímto jsme si připravily nejen dobrou večeři, ale také snídani. Slunečné počasí dopřálo tomu, že jsme mohly strávit odpoledne mimo budovu a projít se po okolí.

Fotografie z akce si můžete prohlédnout v naší fotogalerii.

Text napsala Petra Szlauerová.

Žádné komentáře: