čtvrtek 19. března 2009

Zpráva o konferenci VODA

Dne 19.února 2009 se uskutečnila na naší škole konference o vodě. Přivítali jsem mezi sebou vedoucí školského odboru Magistrátu města Frýdek – Místku paní Ing Ilonu Nowakovou, paní místostarostku obce Řepiště Jaroslavu Bezecnou, paní učitelku ZŠ Řepiště Martinu Pavloskovou , s ní žáky 5. třídy řepišťské školy a redaktora Zpravodaje města Frýdku–Místku pana Petra Pavelku.

Text napsala Marie Stratilová.
Další text ...

Konference o vodě byla součástí plnění mezinárodního projektu EKOŠKOLA. Všichni víme, jak je VODA nezbytná pro každodenní život všech organismů na naší planetě. Je nejkontrolovanějším potravním produktem. Žáci spolu se svými učiteli se zamýšleli nad tímto tématem a seznámili nás se svými výtvarnými pracemi, elektronickými prezentacemi a výsledky pokusů.S velkou pozorností a ohlasem se setkaly scénky sehrané dramatickým kroužkem, pokusy žáků 6. A 9.třídy, vystoupení žáků z řepišťské školy.

Fotografie z konference si můžete prohlédnout v naší fotogalerii.

Žádné komentáře: