pondělí 9. února 2009

Vánoční laťka 2008 aneb tradiční lískovecký závěr roku

Dne 19. prosince 2008 se už po několikáté konala Vánoční laťka. Tato akce vždy přiláká mnoho bývalých žáků naší školy, kteří rádi zavzpomínají na své školní léta, pozdraví své bývalé učitele, pochlubí se svými úspěchy, přijdou povzbudit své mladší kamarády a zkontrolovat (ne)překonání svých sportovních výkonů.

Další text ...


I letos se vánoční laťka náramně povedla. Vedle fantastických výkonů skokanů (ať už kluků nebo dívek) mohli diváci shlédnout i bohatý program. Posuďte sami:

  • HipHopové vystoupení v podání Ondřeje Kaloče, Michala Lampy a Sebastiána Štuknera;
  • parodie aerobiku v podání učitele Petra Jaroše a čtyř statečných žáku z deváté třídy;
  • aerobik jak má být (předvedly žákyně z osmé třídy)
  • a famózní taneční vystoupení Tomáše Melichara s Terezou Nožíčkovou doplněné Eliškou Peškovou a Nikolou Mojžíškovou.
Akci uvádělo trio profesionálních komentátorů a uváděčů z řad studentů: Tomáš Melichar, Tereza Nožičková a Dominik Sobek. Nesmíme zapomenout na obsluhu hudby, na obsluhu průběžné a výsledkové listiny, na autora fotek a na …. Vysoká úspěšnost akce byla tedy zaručena žáky ze všech ročníků.

Nejlepšími skokany se stali: Sebastián Štukner, Dominik Kaloč a Jakub Trubiroha. Z dívek se na pomyslný stupínek vítězů postavila následující děvčata: Adéla Chovančiková, Nikola Mojžíšková a Eliška Pešková.

Všem účastníkům blahopřejeme k úspěchu a k předvedeným výkonům. Sportu zdar a na příští vánoční laťce nashledanou.

Fotky si můžete prohlédnout v naší fotogalerii.Za školu napsal Mgr. Jaroš Petr

Žádné komentáře: