pondělí 9. února 2009

Slavnostní ukončení 1. pololetí

Před rozdáním vysvědčení, 29. 1. 2009, se konalo v tělocvičně slavnostní ukončení prvního pololetí školního roku 2008/2009. Celou akci bychom mohli rozdělit na dvě části: 1.) vyhlášení úspěšných řešitelů olympiád v různých předmětech i ročnících, ekologické úspěchy aj., 2.) rozloučení s paní učitelkou anglického jazyka Martinou Šebestovou v podobě dárků, květin, tance, potlesku i výzdoby.

Další text ...


Na úvod i na závěr promluvil ředitel školy Mgr. Jan Petr, který poděkoval žákům za reprezentaci školy a nechyběla ani květina pro odcházející paní učitelku Šebestovou.

Za školu přeji další skvělé školní i osobní úspěchy všem žákům a Martině Šebestové přeji mimo to i pracovní úspěchy.

Mgr. Jaroš Petr

Klikněte zde a podívejte se na fotky

Žádné komentáře: