sobota 6. prosince 2008

Tradiční víkendový pobyt družiny


Školní družina již tradičně zorganizovala pro žáky školy víkendový pobyt v přírodě. Tentokrát jsme vyjeli do Kunčic pod Ondřejníkem, kde jsme strávili příjemné dva dny v zasněžené pohádkové přírodě.

Další text ...

Trošku jsme se prošli, ale celý víkend jsme věnovali hlavně hrám a soutěžím. Byl bohatý program, postavili jsme své první sněhuláky, hráli jsme hry: Hledání obrázků, Lentilky, Křupky, Pingpongový souboj, Scrable, Molekuly, Pírka ptáka Ohniváka, Sbírání čísel, Fotbal a Vybíjenou ve sněhu, Mumie… atd. Moc jsme se všichni pobavili a nasmáli. V neděli v podvečer jsme se utahaní vrátili ke svým rodinám. A již ve vlaku se děti domlouvaly, kdy podnikneme další takový víkend.

Fotky z akce najdete v naší fotogalerii.

Žádné komentáře: