pátek 12. prosince 2008

Předvánoční turnaj ve stolním fotbálku

Překvapení čekalo na účastníky předvánočního turnaje ve stolním fotbálku, který se konal 4. 12. 2008. Z nižšího stupně se probojovala dvojice z druhé třídy. Tito kluci přinesli nový náboj do turnaje. Vystihl to jeden ze starších žáků, který prohlásil: „To je masakr, skoro na to nevidí, ale metou to!“

Další text ...


Mladá dvojice, jež vyvolávala úsměv na tváři i u poražených, nakonec došla až do finále, kde nestačila na obhájce minulého turnaje. Starší kluci i dívky sportovně uznali kvalitu nováčku v turnaji, a tím jím zajistili přímou účast na příštím velikonočním turnaji.

Turnaj opět zlákal nejen hráče stolního fotbálku, ale i diváky, kteří vytvořili společně s hráči výbornou kulisu. A postupem času dávali hlasitě najevo své sympatie mladé dvojici. Škoda jen, že se turnaje zúčastnila jen jedna dívčí dvojice, protože stolní fotbálek není jen doménou kluků. Takže pozor - v příštím turnaji bude vyhlášena i nejlepší dívčí dvojice!

Sportu zdar a fotbálku zvláště. Ať vám to dobře mete i v životě.

Fotky z turnaje si můžete prohlédnout v naší fotogalerii.

Text napsal Petr Jaroš.

Žádné komentáře: