čtvrtek 20. listopadu 2008

Lískovecký turnaj ve stolním fotbálku

Na výzvu: „Přijď ukázat, jak to meteš“ zareagovalo dne 9. 10. 2008 deset dvojic, které tvořilo nejen mužské pokolení, ale i to křehčí a krásnější lidské stvoření, jakožto děvčata z lískovecké základní školy jsou. Věk hráčů taky nebyl omezován. Mohly se vytvořit dvojice jak pohlavím, tak věkem nelimitované.

Další text ...

Zkušenosti a vyzrálost starších hráčů se projevila v zápasech, a proto se na prvních třech místech umístily dvojice z devátých tříd. Ale je povinnosti podotknout, že mladší ročníky jim byly vyrovnanými protivníky.

Během školního roku 2008-2009 se turnaj bude opakovat ještě čtyřikrát – vánoční v prosinci, pololetní v únoru, jarní v dubnu a předprázdninový v červnu. Na konci školního roku se vyhlásí nejlepší dvojice (dvojice s největším počtem bodů z turnajů za uplynulý rok). Pokud zájem o turnaje přežije první sezónu a zápasy ve stolním fotbálku se stanou tradici na škole, pak by se mohla vytvořit školní liga a … .

To je však vzdálená budoucnost. Letošní ročník je především o zahraní si a pobavení se.

text napsal Petr Jaroš

Žádné komentáře: