pondělí 6. října 2008

Přírodovědné a poznávací soustředění žáků 9. třídy

Ve dnech 16. 9. – 18. 9. 2008 proběhlo na turistické základně Juventus v Řece přírodovědné soustředění žáků 9. třídy. Žáci 9. třídy strávili v beskydské vesnici Řeka tři zajímavé dny. Program byl zaměřen na sebepoznávání a osobnostní výchovu.

Další text ...

Program obsahoval mnohé části, které byly bodovány a na závěr byl vyhodnocen nejúspěšnější účastník soustředění. Mezi úkoly patřilo např. šifrování, osobnostní test, potápěčská soutěž, měření gravitačního zrychlení a mnohé další. Počasí nám bohužel nepřálo jak bychom si přáli, ale i tak si všichni dokázali vytvořit příjemnou atmosféru a dobře se bavili.

Fotky akce si můžete prohlédnout v naši fotogalerii.

Text napsal a fotky publikoval Libor Kvapil.

Žádné komentáře: